Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

ANKARA DEVREN MUHASEBE BÜROSU ARANIYOR

İlan No: 281143

Devren smmm bürosu aramaktayım. ANKARA devren satılık muhasebe bürosu aramaktayım. Emekli olmuş veya olacak bu mesleği bırakıp devretmek isteyen üstadlar varsa iletişime geçebilir. Güvenilir bir persenel olup istenirse belli bir sürede beraber çalışılabılır hem müşterileri tanımaya vaktım olur hemde ustune kazanc saglayabılırsınız. 15 YILLIK TECRÜBEM İLE SMMM Belgem yıl sonu olacak inşallah Bürosunu devretmek isteyenler için TEL:0530 606 00 22 E-MAİL:[email protected]
ANKARA DEVREN MUHASEBE BÜROSU ARANIYOR başlıklı bu ilanın yayın süresi 19.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • mali müşavir bürosu

  devren mali müşavirlik ofisi veya Gider ortagı olabileceğim libadiyeye yakın smmm ofisi arıyorum.Belgem ve deneyimim var.

 • MUHASEBE BÜROSUNA ORTAK

  Ankara Defter portfoyü bulunan ortak alınacaktır. 0505 5125078

 • DEVREN MUHASEBE BÜROSU ARAMAKTAYIM.

  Devren büro aranmaktadır. büyüklüğü önemli değildir 5 işletme defteri de olur 50 bilançoda olur. devretmek isteyen üsdatların irtibata geçmesini rica ederim.

İlan No 281143
Son Güncelleme 20.12.2018
Şehir ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle