Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

GÜZELLİK MERKEZİ VE MASAJ SALONU İÇİN BAYAN ORTAK ARANIYOR

İlan No: 279843

YENİ AÇMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM GÜZELLİK MERKEZİ TIBBİ VE GENEL MASAJ SALONU İŞLETMESİNE BAYAN ORTAK ARIYORUM. İŞİ BİLEN EKİP KURABİLECEK SERMAYESİZ ORTAKLIK YAPACAK PROFESYONEL BAYAN GÜZELLİK UZMANI - MASÖZ ARANIYOR.


İlan sahibine mesaj gönder

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.
  Benzer İlanlar
 • Ciddi Bayan Ortak

  Girişimci ruha sahip yeni ve farklı projeleri olan projeleri için finansal destek arayan beyin fırtınası yapacak ciddi sağlam ve gerçek projeleri olan bayan girişimci ortak aranıyor.

 • Ciddi Bayan Ortak

  Ankara'da maddi ve manevi her konuda ve anlamda karşılıklı paylaşım ve destek olacağım iş kurmak isteyen bayan ortak arıyorum.

 • Bayan Yönetici ve Ortak

  Birlikte yeni projeler oluşturacağım ,her türlü maddi ve manevi konuda destek ve paylaşım içerisinde olacağım atılım ve katkı sağlayacak bayan yönetici ve ortak aranmaktadır. Ankara.

 • Bayan Ortak Aranıyor

  Her türlü faaliyette ve alanda sınırlama olmaksızın her türlü düşünceye açık kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kendine ait iş kurmak için uygun nitelikleri olan projeleri bulunan yapacağı şeyi sormadan hemen uygulamaya geçirecek içinden geleni özgürce...

 • Bayan Ortak Aranıyor

  Girişimci ruha sahip yeni ve farklı projeleri olan projeleri için finansal destek arayan beyin fırtınası yapacak bayan girişimci aranıyor. maddi ve manevi paylaşım içerisinde olacağım , özel paylaşıma açık , belli bir çizgisi olan ortak yaşam bilincine...

 • Kuaför Ortak

  istanbul veya izmit çevresi müşteri portföyü olan , işi iyi bilen ortak aranıyor. Ben işten anlamam dükkanı açacağız %30 sana temiz alacaksın. Düşünen ciddi ortak aranıyor. Bayan kuaförü olması tercih sebebidir.

 • bankadan kredi çekicem bay bayan ortak arıyorum

  merhaba  bankadan  Geri ödemesiz kredi çekeceğim çalıştığım bankalar var  teminatımız var bir veyada iki şirket kurup teminatmızı verip krediye kullancaz  Bay bayan acil paraya ihtiyacı olan  arkadaşlar  05529444282

 • proje ortağı bayan aranıyor......

  maddi ve manevi her konuda destek olacağım iş kurmak isteyen bayan ortak arıyorum.

 • Bayan iş ve Hayat Ortağı

  Ortak hayat kurup yürütebilecek ve bu hayat içerisinde kendine ait iş kurmak isteyen her türlü maddi ve manevi konuda destek ve paylaşım içerisinde olacağım uzun soluklu ve kalıcı bir birliktelik paylaşmak isteyen bayan arkadaş arıyorum.

 • Kartal Maltepe Ugandali Zenci Dani..!

  Sadece. Otel ve Residence Geliyorum Kendi Yerim Yok Detaylı Bilgi İçin Sadece WhatsApp Yazınız..! SADECE WHATSAPP : 0543 319 95 11

İlan No 279843
Son Güncelleme 23.08.2019
Şehir ankara
İlan Sahibitarık
Telefon
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle