Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

-izmirde ofis mobilyası satan 05325262110 büro mobilyası alan

İlan No: 225594

izmirin tüm semtlerindeki beyaz eşya ve mobilyalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz ati spot tel : 369 04 09 cep 0532 526 21 10 Spot Eşya Nedir? Bildiğiniz bir markayı düşünün, ister elektronik ister mobilya ister beyaz eşya üzerine olsun. Hepimizin aşina olduğu, belirli bir markanın yetkili bayiileri, o markanın adını kullanabilmek ve yetkilisi olabilmek için bir takım uygulama ve düzenlemelere tabii olmak zorundadırlar. Bunlardan mali olarak en kritik olanlarından biri ise, yıllık belirli bir sayıda ürün satışı gerçekleştirmek zorunda olmak. Yani örneğin bir elektronik markasının yetkili bayiisi, o markanın adını kullanabilmek için o şirkete yıllık olarak 100 televizyon satmayı anlaşma sırasında taahhüt etmiştir. Peki ya bu sayıya ulaşamazsa? Ülkemizin sık sık karşı karşıya kaldığı ekonomik darboğazlar, tüketicilerin zaman içerisinde değişen satın alma eğilimleri, bir ürünün yeni çıkan modelleri karşısında eski kalması ve benzeri birçok sebep dolayısıyla yetkili bayiiler her zaman için anlaşmalı oldukları markaya vaad ettikleri satış kotasını dolduramayabilmektedirler. Böyle bir durumda ise doğal olarak anlaşmalarını kaybetmek istemezler. Bunun içinse başvurulan çözüm spot eşya ticaretidir. Bu noktada elbette merak edilen ise, spot eşya nedir? Spot eşya, işte tam da bu soruna çözüm olması için piyasanın doğal olarak geliştirdiği bir çözümdür. Yetkili bayiiler, bahsedilen kotalarını doldurabilmek için ellerinde kalan satılmamış ürünlerini, orjinal ve sıfır halleriyle spot mağazalarına satarlar. Bu satış ise ürünün karsız maliyet fiyatı üzerinden gerçekleştirilir. Dolayısıyla spot ürünler, yetkili bayiilerde satılanlara göre son derece ucuzdur. Bu da haliyle ekonomik durumu daha az elverişli olan insanlar için son derece olumlu bir olay. Kısaca spot eşyalar, bayiilerde satılan sıfır eşyalardan farksızdır. Bu sebeple alırken içiniz son derece rahat olsun.
-izmirde ofis mobilyası satan 05325262110 büro mobilyası alan başlıklı bu ilanın yayın süresi 11.03.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 225594
Son Güncelleme 9.02.2019
Şehir izmir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle