Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Cafe Tipi Isıtıcı

İlan No: 247230

​Elcon infrared ısıtıcıların genel özellikleri şu şekildedir: -Yüksek yoğunluklu infrared olarak adlandırılan golden infrared lambanın cam tüpü özel bir altın kaplama ile kaplanmıştır. Göze zarar verebilecek ışınları altın kaplama absorbe ederek sağlığımızı maksimum düzeyde korumaktadır. -1.2 µm (Kısa Dalga) dalga boyuna sahiptir. Piyasadaki rezistans ve quartz tüp ile üretilmiş sözde infrared lambalar orta dalgaya eşdeğerdir ve filament sıcaklıkları maksimum 1200 °C ye çıkmaktadır. -Golden infraredlering filament sıcaklığı 2000 °C ye çıkmaktadır. -1 saniye içerisinde %100 ışınıma ulaşabilmektedir. -7000 saat çalışma ömrüne sahiptirler. -Reflektörler yardımıyla aynı güçte diğer ısıtma sistemlerine göre maksimum W/cm2 oranı elde edilebilir. -Herhangi bir darbeye maruz kalmadığı yada elektrik bağlantısında hata yapılmadığı sürece çalışma ömrü çok uzundur ve diğer sistemler gibi ekstra bir bakıma ihtiyaç duymamaktadır. İnfrared ısıtıcıların diğer ısıtma sistemlerine göre birçok avantajı vardır: -Yatırım ve kurulum maliyeti çok düşüktür. -Montajı çok basittir.Sabit tesisat parçasının olmaması yaz aylarında yerinden sökülmesine olanak sağlar. -Bölgesel ısıtma avantajı ile boş alanların ısıtılması yerine gerekli görülen alanları ısıtılması nedeniyle enerji tasarrufu sağlanmaktadır. -İnfrared teknolojisinin en önemli avantajlarından birisi de çok hızlı devreye girmeleridir.Buda enerji sarfiyatında önemli bir -yer edinmektedir. -Şık görünümüyle mekana güzel bir görsellik sunmaktadır. -İnfrared teknolojisinde havanın ısıtılması söz konusu değildir.Işınım ile ısıtma sağladığı için çevresel kirlilik yaratan diğer ısıtma sistemlerine göre son derece sağlıklıdır. -Bazı ısıtma sistemlerinde olduğu gibi ses kirliliği yaratmamaktadır. -Helen (golden) infraredin sağlık açısından kanıtlanmış yararları mevcuttur. Toksinlerin atılması , romatizmal-kas-eklem ağrılarını gidermesi, bağışıklılık sistemini güçlendirmesi gibi birçok yararı vardır.
Cafe Tipi Isıtıcı başlıklı bu ilanın yayın süresi 26.01.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 247230
Son Güncelleme 27.12.2017
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle