Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

BÜYÜK BİR İŞE CİDDİ ORTAK ARIYORUM

İlan No: 239123

Merhaba büyük düşünen ortak arıyorum en baştan belirteyim benim sermayem yok işi yapmak için gerekli sermaye 200 veya 250 bin lira civarında bu sermaye karşılığında yarı yarıya ortaklik teklif ediyorum benim tek sermayem üretilecek olan ürünün patentidir. Yapılacak iş otomatik klozet adında patentli bir üründür bildiğiniz tuvalet klozetlerden çok farklıdır kullanan kişilerin temizlemesine gerek yoktur kendi kendini el değmeden her kullanımdan sonra yıkayarak temizler ve tam hijyen sağlıyor piyasada bunu yapabilen başka bir klozet yoktur bir benzeri ve rakibi yoktur iş beyaz eşya benzeri bir iştir dayanıklı ev eşyası sınıfına giriyor anlayacağınız iş çok büyük bir iştir küçük bir sermaye ile başlanacak iş daha sonra kendi kendini hızla büyüyecek bir iştir iş oturunca yıllık cirosu yurt içinde en az 50 milyon lira olur yurt dışı ihracat pazarı çok büyüktür . Detaylı bilgi için şu adresten ulaşabilirsiniz. b-duru-65@hotmail.com 05368653640.
BÜYÜK BİR İŞE CİDDİ ORTAK ARIYORUM başlıklı bu ilanın yayın süresi 23.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 239123
Son Güncelleme 23.9.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle