Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İlanlar: devredenler

Devren Satılık Deterjan Üretim Fabrikası

Devren satılık deterjan fabrikası çalışı halde 2 markası olan tüm evrakları tam olan belgeleriyle eksiksiz bir şekilde faal olan hazır müşterisi olan aktif bir yerdir.

SATILIK ŞİRKET & AŞ

SATILIK HER TÜRLÜ ŞİRKET & AŞ BULUNUR.ALINIR.GENEL KURUL YAPILMAMIŞ AŞ 1 & 5 YIL MEVCUT.DETAYLAR TELEFONDA. KREDİYE UYGUN ŞİRKET BULUNUR.

SATILIK İŞ BİTİRMELİ İNŞAAT ŞİRKETİ ( ÜST YAPI -ÖZEL )

ŞİRKETİMİZ 1996 KURULUŞ KIRIKKALE MERKEZ AKTİF SORUNSUZ.BİLANÇO VE BANKA ÇALIŞMASI MEVCUT.EMEKLİLİK NEDENİYLE DEVİR.DETAYLAR TELEFONDA. NOT:2007 İŞ BİTİRME ÜST YAPI ÖZEL 2017 GÜNCEL HALİ 1800 RESMİ İŞLERE GİRER.

sanal satış firması

2014 yılında kurulmuş olan sanal ve perakende satış firmamız bilançosu ,internet tıklanma sayfası güçlü ,banka çek ve kredi mevcudu bulunan bir firma olup devredilecektir

10 gün önce
BİLİŞİM FİRMASI DEVREN SATILIKBİLİŞİM FİRMASI DEVREN SATILIK

OFİSİNDE İÇİNDE TÜM EŞYALARI İLE BİRLİKTE SATILACAKTIR.

11 gün önce
Satılık LTD şirket

Sadece birkaç ay önce açılmış olan istanbul merkezli şirketimizi devrediyoruz.Şirket Promosyon reklam ve organizasyon üzerine kuruldu. Hiç bir borcu olmayıp sadece 2 fatura kesilmiştir.Bedelsiz devredilecektir.

18 gün önce
satılık limited şirket

EMİR YAZAR İNŞAAT TAAH.İTH.İHR.SAN.LTD.ŞTİ Şirket 2014 11. ayda kurulmuştur hiç bir borcu yoktur.

19 gün önce
Satılık Şirket Veya Ortaklık Teklifi iş Deneyimi 1 Milyon tl

Şirketin şu anda faaliyet gösteren bir yemek fabrikası vardır. Bu yemek fabrikasına ait 2008 model Wolswagen Tansporter, 2009 model Renault Master ve 2011 model Renault Kango Express kapalı kasa üç adet arabası vardır. Yemek fabrikası OSB deki fabrikalara...

Toplam 8 ilan bulundu