Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İlanlar: tarım ve hayvancılık

Zirai İlaç Bayii Açma Belgesi Kiralık – 30 yıllık tecrübeli emekli ziraat mühendisinden Antalya veya Aydın’da.Zirai İlaç Bayii Açma Belgesi Kiralık – 30 yıllık tecrübeli emekli ziraat mühendisinden Antalya veya Aydın’da.

Zirai İlaç Bayii Açma Belgesi Kiralık – 30 yıllık tecrübeli emekli ziraat mühendisinden Antalya veya Aydın’da. 05534698625. Ücret görüşülecek.

Ortak arıyorumOrtak arıyorum

Kırklareli,de Gezen Tavuk Çiftliği Projeme Ciddi Ortak arıyorum. Merhabalar Kırklareli,de Kendi arazim üzerinde 5.000 lik Ruhsatını almış olduğum Serbest Gezen Tavuk doğal yumurta çiftliğime ciddi ortak aramaktayım. proje ve ruhsatı hazırdır hemen başlanabilir...

Malatya da Büyükbaş Hayvancılık İçin OrtakMalatya da Büyükbaş Hayvancılık İçin Ortak

Merhabalar, Hali hazırda aktif olan yaklaşık 300 Büyük baş hayvan kapasiteli besi çiftliğimize para kazanmak isteyen sermaye ortagı aranıyor. Gerekirse Koyacağı sermayeye gerekli teminat verilir Küçük bir hesaplama yapalım örnek olarak. 10 büyükbaş ırk...

Toplam 3 ilan bulundu